Dodaj ofertę za darmo

Szukaj firmy


W&BS Doradztwo Personalne, Executive Search, firma rekrutacyjna

Informacje ogólne

W&BS Rozwiązania Personalne (www.wbspraca.pl ) specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla różnych sektorów gospodarki. Docieramy do najtrudniej dostępnych Kandydatów o unikalnych kwalifikacjach i doświadczeniu. Prowadzimy procesy rekrutacji na terenie kraju oraz poza jego granicami.

Specjalizujemy się zarówno w usługach z zakresu doradztwa personalnego, doradztwa organizacyjnego oraz employer branding (opis usług dostępny na naszej stronie www.wbspraca.pl).

Zrealizowaliśmy setki projektów rekrutacyjnych łącząc pracodawców z pracownikami. Dowodem naszej skuteczności są liczne referencje udzielone przez naszych Klientów (dostępne na naszej stronie www.wbspraca.pl).

Nasz zespół to specjaliści posiadający zarówno szeroką wiedzę z zakresu doradztwa personalnego jak i doskonałą znajomość branż/sektorów gospodarki. Oznacza to, że projekty rekrutacyjne są realizowane przez specjalistów znających realia danej branży. Podział na specjalizacje w ramach naszego zespołu konsultantów jest gwarancją sprawnego i rzetelnego przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Doradztwo personalne obejmuje takie usługi jak:
- Rekrutacja i selekcja
- Executive Search /Direct Search/ Headhunting
- Assessment Center (AC)
- Development Center (DC)
- Badania testowe

Doradztwo organizacyjne obejmuje konsultację w takim zakresie jak:
- Audyt personalny
- Modele kompetencyjne
- Oceny pracownicze
- Systemy motywacyjne
- Badanie satysfakcji pracowników
- Analiza wynagrodzeń
- Employer Branding

Rekrutujemy pracowników w następujących specjalizacjach: Kadra zarządzająca, Sprzedaż i marketing, Administracja biurowa, Budownictwo drogowe i mostowe, Budownictwo instalacyjne, Budownictwo kubaturowe, Inżynieria/Produkcja, Energetyka, IT oraz innych.

Baza inżynierów W&BS

Baza inżynierów W&BS Rozwiązania Personalne zawiera ponad kilkadziesiąt tysięcy kandydatów z tytułem zawodowym inżyniera i każdego dnia rejestrują się w niej nowi kandydaci, którzy posiadają wykształcenie wyższe i są aktywni zawodowo. Firma W&BS Rozwiązania Personalne jest jedną z niewielu firm doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji wysoko wykwalifikowanej kadry technicznej w branży. Głównym celem W&BS Rozwiązania Personalne jest pomoc firmom w pozyskaniu i
utrzymaniu najlepszej kadry inżynierów średniego i wyższego szczebla.

Program Partnerski:
Oferta dla nowych Klientów: Specjalnie dla naszych nowych Klientów przygotowaliśmy ofertę „Na Dobry Początek”. Koszt rekrutacji pierwszego profilu obniżamy o 10%. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i zapoznania się z wieloma korzyściami, jakie wiążą się ze współpracą z nami.

Oferta dla stałych Klientów: Naszym obecnym Klientom, którzy stale powierzają nam rekrutacje pracowników, oferujemy atrakcyjne warunki współpracy. Dodatkowe korzyści wynikające z kontynuowania współpracy z nami to np.: obniżki cen na usługi rekrutacyjne, konsultacja aktualnych warunków zatrudnienia w danej branży, analiza profili zawodowych oraz ich dostępności na rynku pracy, itp.

Oferta rekrutacji grup pracowników: Dla Klientów powierzających nam rekrutację grupy pracowników mamy ofertę specjalną, która pozwala zaoszczędzić znacznie więcej, niż w przypadku pojedynczych rekrutacji.