Impregnat olejowy do drewna z nanosrebrem TopMeister Holz - kupuj z rabatem

 • 2019-03-22, 16:31

  Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś wypowiedź do moderacji

  Impregnat olejowy do drewna z nanosrebrem TopMeister Holz - kupuj z rabatem

  Impregnat olejowy do drewna z nanosrebrem TopMeister Holz - kupuj z rabatem

  O produkcie

  ​TopMeister Holz preparat do hydrofobizacji drewna to wodny preparat powłokowy, oparty na nanotechnologii, jest gotowy do użycia. Składniki powłoki rozdrobnione są do rozmiarów nanometrów, czego skutkiem jest doskonała penetracja powierzchni impregnowanego drewna. Bardzo dobrze wchłania się i penetruje drewno dzięki powolnemu schnięciu.

  Kod rabatowy PFETK5

  ​Kod rabatowy PFETK5 upoważnia Państwa do robienia zakupów w sklepie distripark.com z rabatami o różniej wielkości (od 3% do 25%)

  ​Zastosowania

  ​TopMeister Holz jest profesjonalnym impregnatem olejowym przeznaczonym do konserwacji i pielęgnacji drewna. Produkt zawierający technologię nanosrebra, zwiększa jego właściwości impregnujące. TopMeister Holz, bardzo dobrze wchłania się i penetruje drewno dzięki powolnemu schnięciu. Cząsteczki nanosrebra zawarte w impregnacie, chronią drewno przed korozją mikrobiologiczną do kilku lat o zastosowania. Dodatkowo korzystnie zabezpieczają drewno przed rozwojem glonów, grzybów czy pleśnią. Impregnat podkreśla naturalną barwę drewna, uwidacznia jego kolor i słoje. Powierzchnia po olejowaniu jest matowa, łatwa do czyszczenia, zabezpieczona przed wilgocią sinizną czy porastaniem pleśni.

  Odpowiedni do konserwacji wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.
  Odpowiedni do każdego rodzaju naturalnego, suchego drewna, termowanego, teaku, mahoniu, cedru, modrzewiu i innych twardych gatunków, a także do olejowania drewna impregnowanego ciśnieniowo.
  Impregnat można stosować na drewnie nie pokrytym lakierem. Drewno musi być czyste i suche.

  ​TopMeister Holz to impregnat oparty na nanotechnologii, zawiera w sobie cząstki nanosrebra, które skutecznie chronią drewno przed korozją mikrobiologiczną do kilku lat od zastosowania. Impregnacja nie powoduje przebarwienia drewna oraz nie zalepia porów, pozostawiając stopień oddychania bez zmian. Preparat przeznaczony jest do impregnacji wszelkiego rodzaju drewna nielakierowanego. Gwarantuje trwałą ochronę zaaplikowanego drewna, przedłużając w ten sposób jego żywotność oraz wygląd.

  TopMeister Holz jest odpowiedzią na potrzeby osób, które z jednej strony chcą, żeby drewno zachowało swój naturalny charakter (bez błysku lakieru), a jednocześnie wymagają by było odporne na wsiąkanie cieczy wodnych oraz innych zabrudzeń.

  TopMeister Holz do drewna sprawia, że zaaplikowana powierzchnia traci zdolność nasiąkania przez wodę oraz jest barierą w znacznym stopniu utrudniającą osadzaniu się wszelkiego brudu, błota i zanieczyszczeń. Drewno może być malowane bejcą przed impregnacją.

  ZAKRES ZASTOSOWAŃ:
  Drewno nielakierowane jak: meble ogrodowe, domy drewniane (domy z bali) na zewnątrz i wewnątrz, boazeria, donice, sauny, wykończenia wokół basenów, rzeźby drewniane, płoty ogrodowe i wiele innych.

  Kupuj z rabatem na: MistrzBudowy.pl lub Sinizna.pl

  Mistrz Budowy

 • 2024-02-22

  Zapytaj o reklamę | Promowanie w portalu

  Reklama Google

 • 2024-02-22

  Zapytaj o reklamę | Promowanie w portalu

  Reklama Google

Odpowiedz
Strona 1 z 1
 1