Preparat do usuwania sinizny drewna - kupuj z rabatem preparat Weiss Holz

 • 2019-03-22, 16:20

  Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś wypowiedź do moderacji

  Preparat do usuwania sinizny drewna - kupuj z rabatem preparat Weiss Holz

  Preparat do usuwania sinizny drewna - kupuj z rabatem preparat Weiss Holz

  Preparat do usuwania sinizny drewna Weiss Holz to powierzchniowo czynny, płynny produkt skutecznie zwalczający siniznę drewna. Dostępny w opakowaniach od 5 kg, przez 24 kg aż do 240 kg - a nawet dla szczególnie dużych przemysłowych zastosowań 1000 kg.

  Kod rabatowy PFETK5

  Kod rabatowy PFETK5 upoważnia Państwa do robienia zakupów w sklepie distripark.com z rabatami o różniej wielkości (od 3% do 25%).

  Aplikacja produktu na siniznę drewna

  Mniejsze i bardziej bogate w detale powierzchnie można pokrywać produktem przy pomocy pędzla. Gdy mamy do czynienia z aplikacją na większą skalę lub podlega jej np. gotowa więźba dachowa czy inne przestrzenne konstrukcje możemy zaaplikować produkt w formie oprysku. Gdy natomiast potrzebna jest aplikacja na naprawdę przemysłową skalę. Stosowana np. w tartaku dla całej produkcji możemy posłużyć się kąpielami. Każdy z tych sposób aplikacji przewidziany na etapie tworzenia receptury zapewnia równie dużą skuteczność produktu.

  Skuteczność preparatu Weiss Holz

  Po zastosowaniu skutki sinizny znikają już po kilku minutach, choć na pełen efekt trzeba czekać około doby. W przypadkach powierzchni szczególnie masywnie zaatakowanych przez siniznę aplikacje produktu trzeba powtórzyć celem uzyskania całkowitego i równomiernego wybielenia powierzchni.
  Potraktowane Weiss Holz-em okrąglaki, belki, deski a nawet gotowe konstrukcje jak więźby dachowe, meble ogrodowe czy elementy domów z bali odzyskują pełnię walorów estetycznych. Tym samy odzyskując pierwotną wartość.

  ​Weiss Holz skutecznie wybiela tarcicę silnie zaatakowaną sinizną. Pierwsze efekty widać już po 15 minutach a pełen efekt dobę po nałożeniu środka. Sinizna drewna to poważny problem lecz teraz jest na nią proste rozwiązanie Weiss Holz udowadnia swoją skuteczność.

  Kupuj z rabatem na Sinizna.pl lub MistrzBudowy.pl

  Giełda chemiczna

 • 2024-02-22

  Zapytaj o reklamę | Promowanie w portalu

  Reklama Google

 • 2024-02-22

  Zapytaj o reklamę | Promowanie w portalu

  Reklama Google

Odpowiedz
Strona 1 z 1
 1