Szukaj pracy

Dam pracę

Księgowy

Miejsce pracy: Gliwice, Śląskie
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Języki: biegła znajomość języka niemieckiego
Oferent: Personnel International nr cert 5286
Osoba kontaktowa: Artur Dąbek
Adres: gliwicka 366
Mikołów
Data publikacji: 2011-08-04
Oferta ważna do: 2011-09-03

Zakres obowiązków

1. wystawianie faktur,
2. realizacja płatności w systemach bankowości elektronicznej,
3. sprawdzanie faktur pod względem rachunkowym,
4. wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu FK,
5. kontrola rozrachunków krajowych i zagranicznych,
6. korespondencja dotycząca spraw księgowych, rozliczeń z kontrahentami
niemieckimi,
7. nadzór nad umowami najmu i z dostawcami mediów.

Wykształcenie

średnie ekonomiczne

Umiejętności

mile widziana znajomość obsługi CDN Optima,
biegła znajomość pakietu MS Office,
wskazane posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności w stopniu lekkim,

Doświadczenie

doświadczenie w dziale
księgowości, finansowym,
wskazane posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności w stopniu lekkim

Liczba wyświetleń: 1051