Wyniki wyszukiwania dla frazy: solbet'"

Liczba znalezionych wiadomości: 4

 • 2010-10-22 | Komentarze: 0

  Młodzi Artyści i Budowlańcy przytulają beton

  Wydział Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz firma SOLBET - producent materiałów ściennych i chemii budowlanej - zorganizowały konkurs na rzeźbę plenerową w przestrzeni publicznej. Celem konkursu było wyłonienie najciekawszych projektów z użyciem produktów firmy SOLBET i ich realizacja. Pomysł projektu zrodził się z myślenia o nietypowym wykorzystaniu materiału budowlanego i promocji młodych artystów. Konkurs pokazał, że dialog pomiędzy bardzo "techniczną" branżą, a artystami jest nie tylko możliwy, ale także ciekawy oraz inspirujący. Intencją zorganizowania konkursu było też pokazanie możliwości kształtowania betonu komórkowego oraz sprowokowania do poznania jego dobrych właściwości izolacyjnych.

 • 2010-10-14 | Komentarze: 0

  Międzynarodowa konferencja na 60-lecie ABK w Polsce

  Dokładnie za rok, czyli we wrześniu 2011 roku do Bydgoszczy zjadą przedstawiciele branży Autoklawizowanego Betonu Komórkowego z całego świata. Okazją ku temu będzie jubileuszowa, piąta konferencja dotycząca ABK. Nieprzypadkowo organizacji konferencji podjęła się Polska. W tym czasie będziemy świętować 60 lat obecności betonu komórkowego w naszym kraju.

 • 2009-12-07 | Komentarze: 0

  Polecani Wykonawcy SOLBET

  Pozycja lidera zobowiązuje, dlatego też SOLBET – największy w Polsce producent elementów murowych z betonu komórkowego - na swojej stronie internetowej będzie udostępniać kontakty do Polecanych Wykonawców.

 • 2009-10-22 | Komentarze: 0

  Dom z „Rodziną na swoim”

  Mały dom nie jest „gorszym” domem. Dom tego typu jest i ekonomiczny w realizacji i oszczędny w utrzymaniu, co jest niezwykle istotne przy galopujących podwyżkach prądu. Od października wzrosły limity maksymalnej ceny metra kwadratowego kredytowanej nieruchomości. Zatem z kredytu preferencyjnego na budowę domu będzie mogła korzystać większa liczba rodzin i samotnych rodziców. W br. w ramach programu „Rodzina na swoim" przyznano przeszło 22 tys. kredytów na sumę powyżej 3,7 mld zł.

Strona 1 z 1
 1